KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15763194

nr 1576 3194

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Blandteknik, Collage. Signerad, daterad -84 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:42:24

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist